Jeden szczegół – wielka zmiana

lampa-stolowa-torino

Z czasem wystrój poszczególnych pomieszczeń w domu może nam się z nudzić. Co zrobić, aby niewielkim nakładem pracy i kosztów odmienić ich wygląd?

Zmieniamy dodatki

Najłatwiejszym sposobem zmiany wyglądu wnętrza jest zmiana dodatków – kolorów kap i poduch dekoracyjnych na sofach, zmiana podkładek na stole, bibelotów i oświetlenia. Wystarczy dodać do pokoju dwie interesujące zmiany np. 4concepts lampy w energetycznym kolorze i wnętrze nabiera nowego charakteru. Także zmiana górnego żyrandola/lampy na inne np. z oferty 4concepts oświetlenie potrafi wiele zmienić w starym pokoju.

Robimy przemeblowanie

lampa-stolowa-torino

Kolejnym nietrudnym sposobem na zmianę wystroju wnętrza jest przemeblowanie – zmiana ustawienia mebli. Ze względu jednak na istniejące instalacje czasem nie wszystkie elementy można zamienić miejscami. Wówczas jednak nawet niewielkie zmiany przynoszą efekt. Wystarczy, że lampa 4concepts zamieni się miejscem z dużą rośliną i pokój wygląda inaczej – inaczej rozkłada się światło.

A może mały remoncik?

Słysząc słowo „remont” najczęściej w głowie mamy wizję całego mieszkania w brudzie i pyle – nic bardziej mylnego! Wystarczy wiadro farby, folia malarska i wałek, by odmienić diametralnie wygląd pomieszczenia. By z ciemnego salonu zrobić przytulny kącik wystarczy, modne parę lat temu, szare ściany pomalować na odcień ciepłej złamanej bieli, wymienić białe ledowe oświetlenie na klimatyczne stojące lampy 4concepts, białą lub ciemną sofę nakryć przytulnym pledem i ozdobić poduchami – aż chce się odpocząć.

Zadbaj o klimat

Dbaj o klimat – zarówno wnętrza, jak i świata. W tym celu decyduj się na nowoczesne oświetlenie 4concepts współpracujące z nowoczesnymi rozwiązaniami energooszczędnymi. Energooszczędne żarówki obecnie występują we wszystkich możliwych odcieniach – nie jesteś już skazany na zimne „szpitalne” światło!