Kuchnia idealna: jak ją oświetlić?

lampa-wiszaca-rafi

Kuchnia jest pomieszczeniem do zadań specjalnych. To tu sporo czasu spędzamy na przyrządzaniu posiłków: krojeniu, obieraniu czy sprzątaniu. Dobre światło sprawi, że wykonywanie poszczególnych zadań stanie się łatwiejsze, a sama kuchnia będzie się o wiele lepiej prezentować.

Jakie lampy warto wybrać do kuchni?

lampa-wiszaca-rafi

W dobrze oświetlonej kuchni powinno się pojawić kilka rodzajów lamp:

  • lampa główna, zawieszona na suficie w centralnej części pomieszczenia,
  • lampy boczne, oświetlające stół i inne powierzchnie robocze.

Główne źródło światła w kuchni: co wybrać?

Wiele ciekawych pomysłów na oświetlenie kuchni dostarczy nam Cleoni Lampa główna, mająca oświetlić całe pomieszczenie, powinna być przede wszystkim prosta i dopasowana stylem do wnętrza. Można postawić na tradycyjną lampę wiszącą, można się też zdecydować na plafon. Ta druga opcja to oświetlenie Cleoni dedykowane tym, których kuchnie są pomieszczeniami niskimi i wąskimi, w których każdy skrawek wolnej przestrzeni jest czymś wyjątkowo cennym. A z jakich lamp Cleoni można skorzystać w celu oświetlenia powierzchni roboczych?

Praktyczna, bezpieczna, pełna światła

Idealna kuchnia to kuchnia urządzona w praktyczny i bezpieczny sposób, a przede wszystkim dobrze oświetlona. Wie o tym doskonale Cleoni Lampy boczne, tworzone z myślą o współczesnych kuchniach, mogą zaskoczyć nas swą trwałością oraz nowatorskimi formami. Boczne kinkiety tej marki można zamontować praktycznie wszędzie: nad stołem, nad blatem roboczym czy przy tych półkach, z których korzystamy najczęściej. Ułatwi nam to swobodne poruszanie się po kuchni oraz bezpieczne przyrządzanie posiłków.

Dobre oświetlenie w kuchni to ważna kwestia, na której nie warto oszczędzać. Dzięki trwałym i dobrze rozmieszczonym lampom można sporo zyskać, a przede wszystkim cieszyć się wygodną i bezpieczną kuchnią.