Modne taśmy led

taśma led rgb

Chcesz udekorować swoje mieszkanie, a kompletnie się na tym nie znasz? Nie wiesz co ze sobą połączyć, ani jaki motyw przewodni w dekoracjach wybrać? Nie chcesz gonić za trendami i często zmieniać dekoracji? Dobrze trafiłeś. W tym artykule krótko opiszemy zastosowanie taśmy led i o tym, jak ponadczasowe i uniwersalne są dekoracje tworzone za pomocą światła!

Taśma ledowa – przyjemne z pożytecznym

taśma led rgb

Taśma ledowa może być dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniach, które najbardziej tego potrzebują. Najczęściej zakłada się takie w kuchni, przedpokoju oraz gabinetach. Same w sobie wyglądają bardzo elegancko i zdobią każdy pokój. Wiele z nich ma jednak tak mocne natężenie, że pięknie doświetla pomieszczenie, lub jego część. Należy jednak pamiętać, że taśmy led nie mogą być głównym źródłem światła w pomieszczeniu. Mogą być dekoracją lub ewentualnym doświetleniem. W kuchni najczęściej montuje się je by doświetlić miejsca pracy – blat, piekarnik płytę indukcyjną, a w przedpokoju do oświetlenia wejścia do mieszkania lub luster.

Taśma led rgb – dekoracja kolorowym światłem

Światło ledowe nie musi być tylko białe, jasne i mocne. Na rynku znajdziemy taśmy ledowe typu rgb, które świetnie nadadzą się do nastrojowego udekorowania sypialni, pokoju nastolatka czy pokoju dziecięcego, a nawet łazienki! Są to światła, którymi można manipulować i tworzyć świetlne konfiguracje. Za pomocą małego, intuicyjnego pilota zmieniamy kolory świateł, ich natężenie, a także formę świecenia – mogą migać lub stale świecić. Sprawdź https://hurtownia-swiatla.pl/paski-led.