Oryginalna bateria bidetowa Grohe ze słuchawką – czy warto?

Oryginalna bateria bidetowa Grohe pozwala odświeżyć się zaraz po skorzystaniu z toalety. Armatura tego typu doskonale sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach o niewielkiej powierzchni. Ich największym atutem jest to, że nie ma potrzeby instalowania oddzielnego urządzenia do podmywania. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić sporo cennej przestrzeni.

Jakie zalety?

Bateria bidetowa Grohe ze słuchawką jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, które z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większą popularność. Dzięki elastycznemu i długiemu wężowi można usprawnić sprzątanie łazienki. Dla większości użytkowników największymi zaletami są przede wszystkim walory estetyczne. Klasyczna bidetka ułatwia mycie i opłukiwanie. Montaż jest bardzo prosty i pozwala zaoszczędzić sporo miejsca.

Klasyczna biała bateria

Do większości łazienek idealnie pasuje biała bateria bidetowa Grohe. Jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które nie ogranicza kreatywności projektantów. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla tych osób, które w pierwszej kolejności cenią sobie styl modernistyczny. Warto wspomnieć także o tym, że jest to najlepsza alternatywa dla chromowanych zamienników. Dzięki białym bateriom można złagodzić dość surowy klimat danego wystroju. Biała bateria bidetowa Grohe idealnie prezentuje się także w stylu minimalistycznym – www.ekspercilazienek.pl/baterie-bidetowe/0,grohe. Białe baterie mogą okazać się także doskonałym kontrastem dla ceramiki, płytek albo mebli w odcieniach czerni.

Do jakiego stylu pasują białe baterie?

Białe baterie marki Grohe najlepiej pasują do stylu minimalistycznego i skandynawskiego. Jest to także rewelacyjne rozwiązanie dla zagorzałych miłośników stylu nowoczesnego i shabby shic, który w Polsce cieszy się dużym zainteresowaniem. Nie można zapominać także o stylu industrialnym i nowoczesnym, który pozostawia bardzo szerokie pole do popisu.