Parametry fotela releksacyjnego

fotel telewizyjny

Fotel relaksacyjny obok funkcji masażu pleców zawiera rozkładane automatycznie podnóżek i podłokietniki, które to zapewniają dodatkowy komfort użytkowania. Anatomicznie dopasowane do pleców oparcie zwiększa poziom oferowanego relaksu, a nowoczesny wygląd sprawi, że fotel będzie mógł stanąć w dowolnym miejscu w domu.

Masaż pleców i nóg

Fotele relaksacyjne oferują kilka rodzajów masażu różnych partii pleców. Uciskanie, ostukiwanie lub wałkowanie rozciągające mięśnie zapewnią uczucie ulgi i złagodzenie napięcia obniżającego jakość życia. Niektóre modele wyposażone są też w elementy masujące dolne partie nóg, a drenaż limfatyczny łydek to niezwykle przydatna funkcja, która po całym dniu spędzonym przy biurku przyniesie znaczną ulgę.

Wygoda użytkowania

fotel telewizyjny

Fotele mogą być wyposażone w automatycznie wysuwane podnóżki i podłokietniki, nierzadko również w automatyczną regulację poduszki służącej do podtrzymywania głowy i masażu mięśni karku. W dobrym fotelu relaksacyjnym (taki kupisz tutaj: https://mebel4u.pl/fotele-relaks) sterowanie odbywa się za pomocą pilota, dzięki czemu uzyskuje się pełnię komfortu użytkowania.

Efekty korzystania z fotela

Zesztywniałe mięśnie karku i barków w wyniku siedzenia przez większość czasu w tej samej pozycji powodują dyskomfort, który z kolei może w końcu powodować nieprzyjemny ból głowy. Podobnie ma się rzecz z krzyżem – zbyt mało ruchu i zła pozycja przy biurku obciążają te partie mięśni na tyle, że zaczynają boleć.

Po kilku regularnie przeprowadzonych masażach skóra i mięśnie rozluźnią się, likwidując wszelkie napięcia utrudniające codzienne funkcjonowanie.