Popularne stoliki kawowe

Popularne stoliki kawowe

W ostatnim czasie stoliki kawowe zyskały naprawdę na popularności, coraz więcej osób decyduje się na zakup takiego niedużego stolika, który zwykle ustawia się gdzieś w okolicach kanapy. Jakie są najpopularniejsze modele stolików kawowych, które można kupić w meblowych sklepach internetowych i stacjonarnych?

Marmurowe stoliki kawowe

Prawdziwy hit ostatnich miesięcy to stoliki kawowe z marmurowym blatem, lub blatem ze szkła imitującym marmur. Taki stolik to fantastyczna dekoracja do każdego domu, mebel niezwykle stylowy i elegancki. Tego typu stoliki najczęściej mają podstawę wykonaną z metalu w kolorze srebrnym lub złotym, są zatem dodatkiem odrobinę w stylu glamour, pięknie komponującym się we wnętrzach urządzonych w uwielbianym w Polsce stylu skandynawskim lub nowoczesnym.

Zestaw stolików kawowych

Popularne stoliki kawowe

Druga bardzo popularna opcja to po prostu zestaw stolików kawowych z Mebel4u. Stoliki w zestawach to zwykle dwa lub trzy stoliki, które mają ten sam kształt jednak różnią się między sobą wielkością. Często stoliki te można wsuwać jeden pod drugi, a gdy potrzebna jest większa powierzchnia blatu – rozsuwać je i ustawiać obok siebie.