Stoły w stylu industrialnych

stoły rozkładane do salonu

Stół, przy którym rodzina spotyka się na wspólnych posiłkach to centralne miejsce każdego domu. Klienci jednak coraz częściej poszukują mebli w określonym stylu. Aranżując pomieszczenia tworzą klimat, w którym czują się najlepiej. Dziś będzie mowa o stołach industrialnych, które są niezwykle ciekawe i oryginalne.

stoły rozkładane do salonu
  1. Stoły industrialne
    Stoły industrialne, przeznaczone do typowych klimatycznych wnętrz to podstawa, która zachęca mieszkańców jak i gości do odpoczynku i relaksu. Charakteryzują się one prostotą, minimalizmem i klasą. Klienci chętnie stawiają na duże stoły rozkładane, które najczęściej bywają wykonane z naturalnych materiałów. Takie modele wyglądają naturalnie oraz świeżo. Nie zagracają danej przestrzeni oraz nie obciążają jej wizualnie.
  2. Meble z klimatem
    Styl industrialny kojarzy się w wyjątkowym klimatem. Dlatego też, wybranie mebli do takich wnętrz nie jest łatwym zadaniem, gdyż w sklepach meblowych rządzą raczej nowoczesne modele. Klienci chętnie więc poszukują takich mebli w sklepach niszowych lub u projektantów. Nawet stoły rozkładane można zamówić na specjalne zamówienie zgodnie z życzeniami klienta. Mimo, iż te meble wyglądają jak lekko zniszczone – ich ceny mogą przerażać. Stoły rozkładane w stylu industrialnym są bardzo drogie – ceny rozpoczynają się od 5000 zł wzwyż. Dodatkowo, nie łatwo znaleźć idealne modele, dlatego też czasami trzeba nawet czekać na nie kilka tygodni.