Wiszący fotel skandynawski – chwilowa moda czy niezbędny element domowej przestrzeni?

fotel podwieszany

Po długim i meczącym dniu nie ma nic przyjemniejszego niż wypoczynek w wygodnym fotelu ze świeżo zaparzoną kawą lub ulubioną książką.

Otóż, zgodnie z najnowszymi trendami, na taką chwilę zapomnienia najlepiej pozwolić sobie w wiszącym fotelu skandynawskim, którym poza tym, że jest niesamowicie wygodny, to kojarzy się beztroskim czasem wakacyjnym, co sprzyja odprężeniu i relaksacji.

Dlaczego warto mieć w domu fotel wiszący?

Plecione fotele wiszące to już nie tylko domena ogrodów i tarasów, ale również ważny element domowej stylizacji. Zawieszone w odpowiednim miejscu tworzą strefę komfortu i wypoczynku.

Fotel wiszący z rattanu, czy to zawieszony na długim łańcuchu pod sufitem czy też zamontowany na stabilnym stelażu, jest niezwykle funkcjonalny i wytrzymały. Wyposażony jest w poduszki, które sprawiają, że korzystanie z siedziska jest wyjątkowo wygodne.

Wiszący fotel skandynawski łatwy jest do przewieszenia lub przestawienia, dzięki czemu może służyć nam i w domu, i w ogrodzie. Bez problemu poddaje się też nowym stylizacjom, wystarczy tylko zmienić poduszki na inne wzory i kolory.

Ten elegancki, a zarazem designerski dodatek, jest doceniany przez wszystkich domowników. W tym przypadku jednak działa zasada, kto pierwszy ten lepszy.
Dlatego też może okazać się, że jeden fotel to za mało.