Wrocław dla młodych

Krzyki - Wrocław

Wielu młodych ludzi poszukuje atrakcyjnych mieszkań w cenie, na którą mogą sobie pozwolić. Niestety, rzeczywistość nie jest taka różowa – koszt mieszkania w dużych miastach takich jak Wrocław, jest bardzo wysoki i sięga nawet 7-9 tysięcy złotych za metr kwadratowy! Popyt na nieruchomości rośnie, a co za tym idzie, ich ceny również.

Ceny mieszkań we Wrocławiu

Na szczęście, nie wszystkie mieszkania we Wrocławiu kosztują aż tyle. Młodzi ludzie spokojnie mogą znaleźć znacznie tańsze propozycje. Niewielkie nieruchomości, takie jak kawalerki, mają najwyższą cenę za metr. Im większe mieszkanie, tym cena za metr jest niższa.

Cena nieruchomości jest też zależna od lokalizacji. Najwięcej kosztują oczywiście te, które znajdują się w centrum. Im dalej od niego, tym cena mieszkania jest niższa. Za około 350 tysięcy można kupić już całkiem spore, dwupokojowe mieszkanie na przedmieściach.

Atrakcyjne oferty dla młodych

Krzyki - WrocławMłodzi ludzie poszukują mieszkań znajdujących się w niewielkiej odległości od centrum, ale w spokojnej okolicy. Powinny być też nowocześnie zaprojektowane i funkcjonalne. Taką propozycją jest Lokum di Trevi w dzielnicy Krzyki, duża inwestycja powstająca już od kilku lat w południowej części Wrocławia. To świetna lokalizacja dla młodych ludzi- okolica jest spokojna i pełna zieleni, a dojazd komunikacją do centrum szybki i wygodny. W niewielkiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe.

Lokum di Trevi to mieszkania o różnym metrażu. Najmniejsze to małe kawalerki o powierzchni około 25 metrów kwadratowych, a największe to ponad stumetrowe apartamenty! Szeroki wybór różnorodnych mieszkań jest dużą zaletą tej inwestycji. Dzięki temu, odpowiednią dla siebie ofertę znajdą tu zarówno młodzi ludzie szukający niewielkiego mieszkanka, jak i duże rodziny z dziećmi.