Designerskie lampy – jakie kolory wybrać?

designerskie lampy

designerskie lampyW dzisiejszych czasach jeżeli chodzi o designerskie lampy to rekordy sprzedaży biją odcienie głębokiej zieleni, selera, limonki i dojrzałego fioletu. Modele te doskonale sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w nowoczesnych biurach. Kolor do nietypowego wnętrza można wprowadzić także za pomocą lamp designerskich z abażurami w odcieniu granatowym, jasnożółtym i pomarańczowym.

Najmodniejsze kolory lamp designerskich w 2018 roku

Zdecydowana większość producentów lamp designerskich w 2018 roku stawia na turkus i czerwień w odcieniu burgundu. Są to fantastyczne kolory, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem również w poprzednim sezonie.

Designerskie lampy stołowe z najwyższej światowej półki

Lampy stołowe powinny mieć podstawę wykonaną w kolorze różowego złota albo satyny. W obecnym sezonie królować będzie także szczotkowana miedź i mosiądz, który po dłuższej przerwie ponownie powraca do mody. Osoby, które chcą do mieszkania wprowadzić szczyptę elegancji i wyrafinowania, powinny postawić na majestatyczne złoto. W dzisiejszych czasach w cenie jest także styl skandynawski, dlatego też na półkach sklepowych można znaleźć designerskie lampy, które zawierają przejrzyste i trójwymiarowe elementy. Warto postawić przede wszystkim na nowoczesne lampy w geometrycznych formach. W 2018 roku nie można zapominać również o minimalistycznych lampach, które cechują się prostymi liniami i czystymi kolorami.