Sześciokątne płytki do kuchni i łazienki

heksagony ułożone na podłodze
heksagony ułożone na podłodze

Obecnie rynek budowlany jest po brzegi zapełniony różnorodnymi materiałami budowalnymi upiększającymi każde wnętrze mieszkania. Niezwykle wyjątkowo oraz oryginalnie prezentują na podłodze się kafle heksagonalne.

Jest to najnowszy trend zdobywający coraz większą popularność w branży glazurniczej. Ten specyficzny rodzaj glazury sprawia, że każde wnętrze zyskuje niepowtarzalny styl oraz zachwyca niezwykle oryginalnym wzornictwem. 

Oryginalne płytki ścienne do kuchni

Zastosowanie płytek heksagonalnych jest bardzo duże. Spośród wielu innych płytek wyróżniają się one swoim nietypowym kształtem w postaci sześciokąta. Kafle w postaci tej wyjątkowej figury można w niezwykle interesujący sposób układać zarówno na ścianie jak i na podłodze. Można z nich tworzyć niepowtarzalne kompozycje. 

Glazura w tej postaci doskonałe nadaje się do kuchni, ponieważ pozwala zaaranżować bardzo nowoczesne oraz bardzo przytulne wnętrze. Sześciokątne płytki to niezwykła różnorodność wyrażona poprzez abstrakcyjne wzory oraz niezwykle głębokie barwy.
Produkt ten jest doceniany przez takie osoby, dla których idea piękna w mieszkaniu nawiązuje do perfekcjonizmu.

Płytki sześciokątne – idealne do każdej łazienki

W ofercie wielu sklepów budowlanych znajdują się różnorodne fasony płytek w różnorodnych liniach oraz kolorach. W sprzedaży nie brakuje zarówno płytek ściennych, jak i podłogowych posiadających zarówno gładkie jak i bardziej fantazyjne wzory. 

Gustownie dobrane doskonale sprawdzą się do każdej łazienki. Ich ogromny wybór sprawia, że każdy klient potrafi znaleźć design idealnie dopasowany do wnętrza swojego mieszkania. 

Produkty te wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz ogromną odpornością na działanie negatywnych czynników zewnętrznych. Płytki te są odporne na ścieranie oraz wilgoć, dzięki czemu służą przez szereg długich lat.